IMG10423819

۲ پروژه زیست محیطی در ابهر افتتاح شد

زنجان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان از افتتاح دو پروژه زیست محیطی در شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت روز جهانی زمین پاک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست زنجان؛ قربانعلی محمدپور در مراسم افتتاح آزمایشگاه معتمد محیط زیست فناوران زیست کره گفت: این آزمایشگاه تنها آزمایشگاه شهرستان ابهر بوده که در سال ۹۳ با پیگیری ها و هزینه بخش خصوصی تاسیس و امروز به بهره برداری رسیده است.

محمدپور خاطر نشان کرد: در سال ۱۳۹۳ این آزمایشگاه تنها آزمایشگاهی بوده که مجوز فعالیت از سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کرده است که با راه اندازی این آزمایشگاه برخی از مشکلات واحدهای صنعتی استان و شهرستان رفع خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان در مراسم افتتاح سیستم پایش آنلاین شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو ضمن اشاره به اهمیت محیط زیست گفت: شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو از واحدهای فعال در حوزه محیط زیست است و با افتتاح سیستم پایش آنلاین این شرکت نتایج ۹پارامتر سیستم فاضلاب واحد مذکور به صورت آنلاین قابل کنترل بوده و امیدوار هستیم شاهد راه اندازی سیستم پایش آنلاین در واحدهای صنعتی مورد نیاز استان باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *