81493006-6252331

فرماندار تهران: حفظ محیط زیست تنها وظیفه یک دستگاه نیست

تهران – ایرنا – فرماندار تهران گفت: محیط زیست و نگهداری از آن تنها متعلق به یک دستگاه نیست و همه باید همانند اهتمامی که به نماز دارند به حفظ محیط زیست داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا «عیسی فرهادی» روز چهارشنبه در شورای اداری شهرستان تهران افزود: حفاظت از محیط زیست باید یک مطالبه عمومی شود و همه مردم، سازمان ها، نهادها رعایت آن را وظیفه اصلی خود قرار دهند.

وی گفت: توجه به حفظ محیط زیست در شهرستان تهران باید جدی تر شود و حتی هفته ای یک جلسه در فرمانداری تهران برگزار و درخصوص آلاینده های محیط زیست تصمیم جدی گرفته شود.

فرهادی افزود: هرجا لازم است کارخانه ای یا مرکز آلاینده ای انتقال یابد در کمترین زمان ممکن انجام شود و هرجا تعطیل واحد آلاینده لازم بود بدون اغماض نسبت به تعطیلی واحد آلاینده اقدام کرد.

** آب تهران سالم است

فرماندار تهران گفت: آب شرب تهران درحال حاضر هیچ گونه مشکلی ندارد و برخی نارسایی هایی که وجود داشت برطرف شد و اکنون به شهادت فعالان بهداشت آب شرب تهران هیچ گونه آلودگی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه سبزی و میوه تهران نیز سالم هستند بیان داشت: مواد غذایی مورد مصرف شهروندان در تهران کنترل می شود البته نظارت بر این موارد نباید رها شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *